HAKKIMIZDA / KURUMSAL ::

 
MERSİN LALE TURİZM; yeni oluşumunda deneyimli yönetici kadrosunu genç ve dinamik personeliyle kaynastirip siz değerli firmalarin hizmetine sunmuştur.MERSİN LALE TURİZM; üst düzey kalite anlayisi ilkesini, belgeleriyle kanitlamistir. Firmamiz, personel ulasiminda çalisan ve üretene ayni kalite anlayisiyla hizmet vermektedir.Günümüzün vazgeçilmez unsuru olan sigorta sistemlerinden üst düzeyde faydalanmaktadir.
Araçlarimizin tümü sigortalidir. Ögrenci ulasiminda öncelikle sorumluluklarini bilen, deneyimli personeliyle hizmet vermektedir.Araçlarin ögrenci tasima yönetmeliklerine uygunluk belgesine sahiptir.
VİZYONUMUZ
Yeni model araçlarla çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde Mersin ve çevresinde en seçkin kurum ve kuruluşlarına yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmaktır.
 MİSYONUMUZ
Taşımacılık sektöründeki problemlerin çözümlenmesini ve hizmet kalitesinin yükselmesini sağlayarak, en ekonomik alternatif çözümlerle ve müşteri memnuniyetiyle sektöründeki yerini koruyarak sürekli gelişmektedir.
 HEDEFLERİMİZ
Toplam kalite sistemiyle oluşturduğumuz ‘Yüksek Kalite’ anlayışıyla taşımacılık sektöründe öncü olmayı hedef etmek.Mersin Personel taşımacılık Mersin okul servis taşımacılıgı sektöründeki teknolojik yenilikleri takip edip en iyi yönetim ve hizmet tekniklerini şirketimiz bünyesinde adapte ederek yönetim yapımız ve dolayısıyla hizmet anlayışımızı dinamik ve esnek kılmak çağımızın getirdiği bütün imkanlardan faydalanarak yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle olası problemleri ve talep edilebilecek istekli önceden tahmin ederek, önlem almak ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam etmekHizmet kalitesinde, Batı normlarına ulaşarak insana sınırsız hizmet vererek sektörümüzdeki problemleri ortadan kaldırmak Müşteri ve Pazar odaklı düşünerek kaliteli hizmet vermeyi hedef etmekteyiz. Tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile, kaliteli hizmet sunarak azami müşteri memnuniyeti sağlamayı, sürekli iyileşme çerçevesinde sektörümüz dahilinde öncü firmalar arasında olmayı amaç edindik......
 
 
 
D2 yetki belgemiz ve TURSAB belgeli araçlarımızla şehirlerarası kültür turları ve gezi işlerinizde de yanınızdayız.
 

     Copyright © 2015 LALE TURİZM. Tüm hakları saklıdır. Adana Web Tasarım & İnternet Hizmetleri